Category

Wibratory

Wibratory

Showing 1–40 of 280 results

Wibratory

Wibratory to bardziej zaawansowane technicznie dilda. Efekt wibracji zdecydowanie wspomaga pobudzanie zakończeń nerwowych, więc wrażenia są czasem jeszcze silniejsze niż przy zwyczajnej penetracji. Dziś na rynku dostępne są wibratory najróżniejszych wielkości i kształtów, wykonane z bardzo różnych materiałów, często także z dodatkowymi kolcami lub wypustkami, które mogą stymulować również łechtaczkę.

Do tej pory wibrator był zwykle w sklepach sex-shop prezentowane gdzieś na półce z masturbatorami, ale dziś ich znajduje się dla nic wiele różnych zastosowań. Nawet klasyczne mogą być wykorzystane do pobudzenia partnerki w czasie gry wstępnej, a bardziej zaawansowane technicznie modele pozwalają na równoczesną stymulację obojga partnerów. Wibratory wykończone są zwykle ciepłym, miłym w dotyku materiałem, te nowoczesne także cyber-skórą. W ofertach producentów gadżetów erotycznych nie brakuje również wibratorów z tworzyw sztucznych lub stali. W końcu każda kobieta ma zupełnie inne fantazje i nie zawsze „ciepły i miły w dotyku” pozwala je zrealizować!

Niektóre zostały zaprojektowane specjalnie jako maszynki do masażu erotycznego. Te stają się dziś coraz popularniejsze, ponieważ większość gadżetów może być wykorzystana właśnie przy grze wstępnej, a wibrator nie jest tutaj wyjątkiem. Oczywiście bez względu na to, jak zamierzacie je wykorzystać, musicie zwrócić uwagę na kilka ważnych cech. Przede wszystkim bowiem wibrator musi być estetyczny i starannie wykończony. Kolce kolcami, wypustki wypustkami, ale niedopuszczalne jest używanie jakiejś chińskiej tandety z plastiku, jeśli na wibratorze wciąż obecne są nadlewki tworzywa, a całość nie jest idealnie gładka. Chropowatości są dopuszczalne, jeśli wynikają z kształtu, a nie dążenia do zapewnienia niższej ceny kosztem jakości. Druga sprawa to siła wibracji – niektóre wibratory są delikatniejsze, inne wibrują silniej, a nie brakuje też takich, w przypadku których można siłę stymulacji regulować płynnie lub stopniowo. To też ważne, bo nie zawsze silniej znaczy lepiej.

Zanim kupisz wibrator, sprawdź dobrze jego wymiary i obejrzyj dobrze zdjęcia. Precyzyjne wykonanie to większy komfort, a większy komfort to pełniejsze doznania. Sam kształt będzie miał tu drugorzędne znaczenie, ale wybieraj taki, jaki ci się podoba – wibrator stanie się częścią Twoich doznań erotycznych, więc nie warto tutaj szukać oszczędności. Najtańsze wibratory kosztują kilkanaście złotych, te z górnej półki kilkaset – w większości przypadków odpowiednie będą te ze środka przedziału cenowego, ale jeśli masz większe wymagania, musisz sięgnąć do portfela, bo byle czym ich nie zaspokoisz.