Regulamin

Regulamin sklepu internetowego eroticgo.pl

Sklep internetowy, działający pod adresem www.eroticgo.pl , prowadzony jest przez:

RAFF-GO Rafał Kubiak
Konstytucyjna 42a/19
92-203 Łódź

NIP: 728-163-89-32
REGON: 101857509

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.eroticgo.pl , lub e-mailem. Zamówienia poprzez stronę www.eroticgo.pl mogą składać klienci pełnoletni, którzy założyli indywidualne konto w sklepie eroticgo.pl i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim oraz klienci nie posiadający konta klienta w sklepie eroticgo.pl

Realizacja zamówienia płatnego przy odbiorze rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w specjalny link, który zostaje wysłany na adres @ Klienta w chwili złożenia zamówienia lub po telefonicznym potwierdzeniu przez Klienta faktu złożenia zamówienia. Zamówienie płatne przy odbiorze, które nie zostaną potwierdzone w ciągu 3 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane.

Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia transakcji od operatora przyjmującego szybkie płatności internetowe. Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 10 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie są realizowane).

Klient może wycofać złożone zamówienie e-mailem pod adresem zamowienia@eroticgo.pl

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

Przesyłki dostarcza Poczta Polska, InPost lub firma kurierska DPD.
Koszty przesyłki zawsze pokrywane są przez nabywcę, chyba że kwota zamówienia przekroczy odpowiednią kwotę wtedy koszty wysyłki pokrywane są przez nasz sklep.

Obowiązujący cennik kosztów przesyłki znajduję się na stronie: Koszty wysyłki

Klient może wybrać następujące formy płatności:
– Płatność przy odbiorze – należność pobiera listonosz lub kurier
– Płatność z góry – tradycyjnym przelewem bankowym na konto sklepu lub szybkim przelewem internetowym: PayU lub PayPal
– Płatność z góry – kartą kredytową lub płatniczą: PayU lub PayPal

Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane wyłącznie z góry za pomocą serwisu PayPal, PayU lub bezpośrednio tradycyjnym przelewem bankowym na konto sprzedawcy.

Zwrot bez podania przyczyny:
Klient, w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) towaru. Produkt zwracamy w stanie niezmienionym chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu.

Sklep gwarantuje szybki zwrot pieniędzy, które zostaną zwrócone, przelewem na konto bankowe klienta.

Reklamacje:
Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu Eroticgo Nowy Świat 12a 92-322. Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Jednocześnie należy przesłać opis Reklamacji na adres mailowy reklamacje@eroticgo.pl Towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pozbawiany wad, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasu magazynowego), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej serwisu Eroticgo.pl. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towarów następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail.

Do pobrania

Protokół zwrotu towaru << pobierz >>
Protokół reklamacji << pobierz >>