Category

Dildo

Dildo

Showing 1–40 of 122 results

Dildo

Dildo wcale nie jest tak często wykorzystywaną zabawką, jak można by się było spodziewać. Zdecydowanie jest to kategoria bodaj najbardziej rozpoznawalna z całego asortymenty sex-shopów internetowych i tradycyjnych, ale na zakup takich gadżetów pozwalamy sobie stosunkowo rzadko, wciąż chyba trochę wstydząc się naszych upodobań.

Dildo, w przeciwieństwie do klasycznego wibratora, nie daje dodatkowego pobudzenia przez ruch automatyczny, ale to wcale nie oznacza gorszej zabawy – dilda są doskonałym sposobem na odkrycie punktu G. Bez pomocy baterii i mechanizmów wibracyjnych też można dać sobie wiele przyjemności. Nawiasem mówiąc, sama nazwa „dildo” wywodzi się właśnie od odpowiednika słowa „przyjemność”. Rodzajów tych gadżetów jest całkiem sporo, różnią się od siebie wielkością, konstrukcją, a nawet materiałem. Dziś najpopularniejsze są dilda wykonane z tworzyw sztucznych, które jednak są dosyć chłodne, a coraz częściej decydujecie się na zakup zabawek z cyber-skóry, specjalnego silikonu, który przy maksymalnym poziomie higieny zapewnia doznania bardzo zbliżone do naturalnych. W ofercie znajdują się również dilda wykonane z kamienia, drewna czy hartowanego szkła.

Najczęściej mówiąc o zabawkach z tej półki, myślisz o prostych masturbatorach dla kobiet, ale to nie wszystko: strap-on albo dilda dla dwojga mogą zapewniać przyjemność obojgu parterów i wcale nie muszą kojarzyć się z niezaspokojonymi singlami! Dildo powinno mieć swoje miejsce w szufladzie każdej pary – przydaje się w czasie gry wstępnej, doskonale pobudza zmysły, rozpala wyobraźnię i może stanowić świetną alternatywę dla wielu innych sposobów na zaspokojenie Waszych potrzeb. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie (choć akurat w przypadku dilda „nie stoi” to nietrafione określenie), żeby takie zabawki wykorzystywać w grach tematycznych: BDSM, fetyszach itd. Jeśli lubicie eksperymenty, poza typowymi dildami pochwowymi, możecie poszukać też zabawek analnych – są trochę mniejsze i „zgrabniejsze” niż te pierwsze, ale akurat w tym przypadku wielkość nie odgrywa aż tak dużej roli, bo i małym można się świetnie bawić.

Dildo dostępne w sex shop to prosty gadżet, który ratuje panów w sytuacji, kiedy sami kończą dużo szybciej niż partnerka. Dzięki wzbogaceniu arsenału sztuczek miłosnych, możecie od dziś oboje kończyć w idealnym momencie – może i się nie zgracie do końca, ale przynajmniej seks wreszcie będzie satysfakcjonujący dla obu stron. Czas więc najwyższy zdobyć się na tę odrobinę odwagi i zawalczyć o pełną, GŁĘBOKĄ, satysfakcję.